Często zadawane pytania

Termin uznany jest za zarezerwowany  po opłaceniu zaliczki oraz moim potwierdzeniu o wpisaniu daty do kalendarza.

Nie prowadzę fizycznych spotkań. Wszystkie sprawy załatwiam w pełni online. Zainteresowane pary mają moje pełne wsparcie i pomoc. Możemy połączyć się przy pomocy wybranego komunikatora.

Na miesiąc przed dniem wesela warto się do mnie odezwać z opisem poszczególnych miejsc. Warto uwzględnić adresy przygotowań, godzinę ceremonii oraz miejsce przyjęcie. W odpowiedzi dostajecie ode mnie propozycję szczegółowego planu wspólnego działania do zaakceptowania. 

Rozliczam się po wykonanej pracy w formie przelewu na konto po wcześniejszym wysłaniu rachunku z wszystkimi informacjami.

Naszym głównym miejscem pracy jest obręb między Poznaniem, a Wrocławiem, ale dojeżdżamy wszędzie po wcześniejszym ustaleniu stawki za dojazd.

Oczywiście, że tak. Cena sesji narzeczeńskiej oraz podziękowania dla rodziców to 500 zł.

Gotowy materiał domyślnie przekazuje w formie elektronicznej na specjalnie dedykowanej stronie internetowej. Znajdziecie na niej Wasze wszystkie materiały. Jeżeli zdecydujecie się, aby w pakiecie znalazły się również pamiątki w postaci albumu oraz nośników z filmem, to wtedy uwzględniam to w pakiecie.

Czas oczekiwania to 4 miesiące od daty sesji plenerowej.

W wybranych pakietach sesja plenerowa jest zapisana na inny dzień poza dniem ślubu. Wiele osób uważa, że sesja podczas wesela zabiera mnóstwo czasu i siły, a to nie jest prawda! Odchodzimy od takiego myślenia i gwarantujemy sprawne działanie z dobrym efektem. Nie bójcie się tego rozwiązania, bo gwarantujemy efekt ten sam, co podczas pleneru w inny dzień. Często jest to duża oszczędność czasu, pieniędzy oraz gwarancja szybszego otrzymania pamiątki.

Na instagramie oraz naszym YT. Na stronie www znajdziecie mnóstwo odsyłaczy do tych miejsc.

Zadaj szybkie pytanie

Odpowiemy jak najszybciej!